Nahrávam

Začnite písať a ja budem hľadať...

Najviac divákov si pozrelo inauguráciu na RTVS 

Čo je nové IN Media

Najviac divákov si pozrelo inauguráciu na RTVS 

Avatar
Zdieľať
Na snímke prezidentka Z. Čaputová Foto Martin Baumann Zdroj: TASR

Spomedzi priamych prenosov v troch slovenských televíziách najviac divákov sledovalo inauguráciu novej prezidentky SR Zuzany Čaputovej na Rozhlase a televízii Slovenska (RTVS). Živé vysielanie si v sobotu (15. 6.) pozrelo 320.000 ľudí s podielom na trhu 32,4 percenta v cieľovej skupine 12+. Informovala o tom hovorkyňa RTVS Erika Rusnáková.

„Vďaka perfektne zosúladenej tímovej práci sme dokázali priniesť divákom seriózny verejnoprávny a zároveň mimoriadne atraktívny obsah, korunovaný jediným exkluzívnym rozhovorom novozvolenej prezidentky,“ uviedol šéf sekcie spravodajstva a publicistiky Vahram Chuguryan.

Inaugurácia historicky prvej prezidentky Slovenska sa stretla s výrazným diváckym záujmom aj na obrazovkách televízie Markíza, informoval o tom PR manažér televízie Lukáš Kočišek. „Mimoriadna relácia s názvom Inaugurácia prezidentky v strategickej cieľovej skupine 12 – 54 zvíťazila nad konkurenčnými priamymi prenosmi tejto udalosti s dosiahnutým ratingom 4,3 % a vysoko nadpriemerným trhovým podielom 29,4 percenta, pričom v celodennom rebríčku sledovanosti sa umiestnila na piatom mieste,“ konkretizoval L. Kočišek.

Zdroj: TASR

Tags:

Možno sa vám bude páčiť

Okomentovať

Your email address will not be published. Required fields are marked *